Ikona Adres: Al. Pokoju 78/6, 31-546 Kraków

Plumbing Enterprise

Firma Plumbing Enterprise sp. z o.o. od blisko czterdziestu lat cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku instalacji, nie tylko w Krakowie.

Nasza działalność skupia się wokół następujących obszarów:

– instalacje grzewcze (w tym instalacje CO),
– instalacje sanitarne,
– instalacje hydrauliczne,
– instalacje gazowe.

Szczegółową ofertę znajdą Państwo w dziale Instalacje.

Ikona

Kompetencje

Plumbing Enterprise zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy specjalistów posiadających wszelkie wymagane prawem uprawnienia i certyfikaty.

Właścicielem Firmy jest Reginald Sas Jaworski – wybitny specjalista w dziedzinie instalatorstwa, rzeczoznawca ds. jakości usług budowlanych, ekspert ds. budownictwa w zakresie instalacji wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania przy Krajowym Związku Rzemiosła w Warszawie, laureat licznych odznaczeń państwowych, resortowych, izbowych i cechowych.

Szczególną wagę przywiązujemy do systemów certyfikacji – możemy poszczycić się kilkunastoma certyfikatami wydanymi przez najważniejsze krajowe jednostki branżowe.

Realizacje

Liczne wyróżnienia i dowody uznania naszej pracy są efektem wyjątkowo profesjonalnie zrealizowanych instalacji dla krakowskich klientów.
Jesteśmy szczególnie dumni z efektów naszej współpracy z następującymi podmiotami, dla których wykonaliśmy kompleksowe instalacje sanitarne, instalacje hydrauliczne oraz instalacje CO:

Krakowskie Muzeum Etnograficzne, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Hestia, Pizza Hut, Hotel Wawel Tourist,
Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy w Jaworkach.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

Partnerzy

Współpracujemy i wykorzystujemy technologie wiodących światowych producentów. Naszą pracę staramy się wykonywać najlepiej, jak potrafimy.
Aby sprostać tym ambicjom, korzystamy z najwyższej jakości narzędzi firm: Hilti, Bosch i Rothenberger.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że najlepsze efekty osiągamy, stosując materiały i urządzenia renomowanych firm, takich jak: